Ieškomi patyrę logistikos specialistai!

2018 02 08

Vėl suerzino darbe?
Kolegos nuviliojo klientą?
Rinkis dirbti pagal savo standartus ir uždirbti Tavo gebėjimų vertą atlyginimą!

Siūlome patrauklų darbą perspektyviems logistikos specialistams, kurie nori išbandyti save versle ir tapti savo bosais. Esame stambių logistikos projektų Lietuvoje kuratoriai, todėl ieškome logistikoje jau apsipratusių, susipratusių ir savo ateitį šioje srityje matančių specialistų, galinčių prisijungti prie profesionalios mūsų komandos.

Lietuvoje vis daugiau iniciatyvių ir profesionalių specialistų ieško galimybės pradėti dirbti sau, tačiau mokestinė našta, biurokratija ar baimė prarasti jau užmegztus ryšius su klientais bei partneriais, ne retai pakiša koja ryžtis. Todėl mes siūlome išbandyti dirbti sau be jokios rizikos.

Logistikos paslaugų nauda įmonėms

2017 11 10

Tiek mažos, tiek didelės ir ekonomiškai pajėgios įmonės, užsiimančios prekių pardavimu, sunkiai išsiverstų be logistikos paslaugų. Nesvarbu, ar tai tik gaminių sandėliavimas, ar eksportas į užsienio šalis, visuomet reikalingi asmenys, kurie organizuotų ir sukontroliuotų visus jų pervežimo ir patekimo į klientų rankas procesus. Plečiantis ir augant dažnai susiduriama su pagrindiniu klausimu: ar įmonei reikalingas logistikos skyrius, ar šią užduotį patikėti transportavimo paslaugas teikiančioms bendrovėms. Tad šįkart aptarkime, kokią naudą verslui suteikia logistikos paslaugos?

Taupomi kaštai

Pagrindinė klaida, kurią daro tik į viršų bepradedantys stiebtis verslai – noras visus jų veiklai reikalingus procesus turėti „po savo kepure“, t. y., valdyti patiems. Visgi pradėjus skaičiuoti, kiek kainuotų reikiamų patalpų įrengimas, transporto priemonės, leidimai, darbuotojų paieška, išlaikymas ir kitos logistikos skyriui sukurti reikalingos priemonės, suprantama, kad sąnaudos yra didelės ir ne visada tiesiogiai koreliuoja su pasiekiama apyvarta. Jei nesate rinkos milžinai, turintys didelius prekių pajėgumus, verčiau bendrovės logistiką patikėkite specialistams, kurie už fiksuotą mokestį užtikrins krovinių gabenimą, priežiūrą, pakrovimus ir sutvarkys visą dokumentaciją.