Logistikos paslaugos,
tarnaujančios Jums!

RDK Solutions

Jei ieškote profesionalaus, patikimo ir aukštą paslaugų kokybę galinčio užtikrinti partnerio transportavimo srityje – rinkitės „RDK Solutions“!

Siūlome itin platų paslaugų spektrą, apimantį krovinių gabenimą kelių transportu, jūra, vandeniu, oru ar geležinkeliais. Taip pat tarpininkaujame muitinėse, atliekame krovinių perkrovimo darbus, galime suteikti visas sąlygas jų sandėliavimui, turime stiprią ekspeditorių komandą.

Krovinius gabename ne tik Lietuvoje bei Europoje, bet ir NVS ar kitose užsienio šalyse. Kadangi turime puikiai išvystytą pervežimų tinklą, savo paslaugas teikiame už itin konkurencingą kainą.

Kad užtikrintume visų gabenamų krovinių saugumą, dirbame su patikimomis ir gerai žinomomis draudimo bendrovėmis, tokiomis kaip „Marine Underwriting Services“ ir „Coface“.

Patikėję logistiką mums galėsite būti tikri, kad Jūsų krovinys saugiai pasieks galutinį tašką, pasirūpinant visais procesais nuo užsakymo iki pristatymo bei reikiamų dokumentų sutvarkymo.

Mūsų vertybės

Profesionalumas

Suprantame, kad norint suvaldyti įvairaus tipo krovinių gabenimą, reikalingos šios srities žinios bei patirtis, todėl suformavome patikimą kvalifikuotų specialistų komandą, kuri su transportavimu dirba ne vienerius metus ir žino, kaip išspręsti net ir pačias sudėtingiausias situacijas.

Bendradarbiavimas

Palaikome glaudų ryšį su savo klientais bei partneriais, išklausome jų poreikius ir darome viską, kad ne tik pateisintume, bet ir viršytume mums iškeltus lūkesčius. Kad klientai būtų įtraukti į darbo procesą bei galėtų jaustis saugiai dėl savo krovinio, suteikiame visą reikiamą informaciją apie jų buvimo vietą bei pervežimo stadiją.

Operatyvumas

Į bet kokią susidariusią situaciją reaguojame operatyviai, pasitelkdami specialistus, galinčius padėti užtikrinti maksimalų paslaugų efektyvumą. Bendradarbiaujame su teisininkais, muitinių atstovais ir kitais į logistikos sferą įsitraukusių sričių atstovais visame pasaulyje, todėl į savo darbą žiūrime kompleksiškai, apimdami visas žinias, reikalingas kokybiškam krovinių transportavimui ar ekspedicijai.

Norite gauti pasiūlymą?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.