„RDK Solutions“ surenka smulkius bei dalinius krovinius visoje Europoje ir už jos ribų. Ši paslauga ypač aktuali mažoms įmonėms, kurių pervežami kroviniai yra nedidelės apimties ir neužima visos gabenimo erdvės. Kad būtų užtikrinti kuo mažesni transportavimo kaštai, dirbame principu, kuomet surenkame keleto bendrovių krovinius ir juos pervežame viena transporto priemone.

Kadangi į populiariausias kryptis, tokias kaip Europa ar NVS šalys, dalinius krovinius gabename reguliariai, operatyviai surenkame pilną reisą. Tai leidžia klientams nepatirti jokio diskomforto, kai jų maršrutas turi taikytis prie kitų, todėl prekės negali būti pristatytos planuojamu laiku. Kad užtikrintume maksimalų saugumą, krovinius gabename naujausiomis transporto priemonėmis, kurias kontroliuoja patyrę savo srities specialistai, nuolat teikiantys naujausią informaciją apie esamą situaciją.

„RDK Solutions“ – greitas ir tikslus logistikos partneris!

Norite gauti pasiūlymą?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).