Įmonė „RDK Solutions“ UAB su viliojančiu pasiūlymu Jūsų įmonei, kuris padės ne tik padidinti pardavimus, bet ir praplėsti savo veiklos sferą ir geografiją. Esame ilgamečiai logistikos srities profesionalai, dirbantys daug metų ir sukūrę itin tvirtą ir platų partnerių bei klientų tinklą visame Baltijos regione. Todėl siūlome ir Jums įtvirtinti savo pozicijas šiose šalyse. O kad Jūsų veikla būtų sėkminga, tuo galime pasirūpinti mes.

Kuo tai naudinga Jums?
Plėsti verslą ne visuomet yra paprasta, dažnai tai atima ne tik daug laiko ir resursų, kartais koją pakiša ir tam tikros šalies rinkos nepažinojimas. Todėl ir norime Jums padėti. Mūsų komandoje – profesionalūs logistikos ekspertai, idėjų nestokojantys marketingo specialistai bei niekada nesnaudžiantys rinkos analitikai. Tai komanda į Baltijos šalių rinką sėkmingai palydėjusi ne vieną šiuo metu jau įsitvirtinusį ir puikiai žinomą prekės ženklą. Jeigu ir Jūs galvojate apie savo veiklos plėtrą, tačiau tam vis pritrūksta laiko ar galimybių? Susisiekite su mumis jau dabar ir mes surasime kelią pas Jūsų klientus.

Kuo pasirūpinsime mes?
Kiekvieno kliento prekių įvedimui į rinką sukuriamą naują projektą, kuris geriausiai patenkinta ir verslininko lūkesčius ir Jūsų klientų poreikius. Todėl sėkmingu Jūsų prekės keliu lieka patenkinti visi. Baltijos šalių regionas – unikalus savo kultūra ir tradicijomis, o taip pat ir vartotojų įpročiais. Ilgus metus dirbame šioje rinkoje, nuolat atliekame naujus tyrimus, todėl šiandien galime pasiūlyti prekės įvedimo planą, kuris pasiteisins daugiau nei šimtu procentu. Geriausia žinia, jog jo įgyvendinimu pasirūpinsime mes.

Tyrimai rodo, jog įvedant naują prekę į rinką, verslininkai skiria nuo 6 iki 20 proc savo gaunamų pajamų. Deja, daugiau nei 70 proc atvejų, kai verslas tam ryžtasi vienas, būna nesėkmingi. Todėl mes galime pasidalinti savo strategija, kurią jau esame patikrinę daugybę kartų. Siūlome Jums efektyvų prekės įvedimo į Baltijos šalių rinką paketą.
● Išsiaiškinsime būsimų pirkėjų įpročius
● Nustatysime prekės tikslinę auditoriją
● Išanalizuosime konkrečios šalies rinką
● Surasime įmones, besidominčias Jūsų preke
● Paruošime strategiją, pritaikytą Jūsų prekės įvedimui
● Charakterizuosime Jūsų prekę ir padėsime su jos pozicionavimu
● Konsultuosime, diskutuosime, patarsime visais Jums svarbiais klausimais!

Kuo reikės apsirūpinti Jums?
Jums tereikia susisiekti su mumis ir jau dabar galėsime aptarti būsima Jūsų prekės įvedimo į Baltijos šalių rinką galimybes. O pasisekimas garantuotas! Dirbdami kartu ne tik sutaupysime Jūsų pinigus, bet ir padėsime uždirbti jų daugiau!

Nuoširdžiai,
UAB „RDK Solutions“ komanda