Krovinių pervežimas sausumos keliais – tai pats populiariausias transportavimo būdas, todėl šiai paslaugų rūšiai skiriame ypatingą dėmesį. Kad garantuotume greitus pristatymo terminus, ekonomiškus paslaugų įkainius bei visapusišką tiek dalinio, tiek pilno krovinio saugumą, nuolat investuojame į savo transporto priemonių atnaujinimą. Taip pat siekiame ieškoti pačių patogiausių bei lanksčiausių sprendimų kliento atžvilgiu, todėl kiekvienam jų sudaromas individualus maršrutas, leidžiantis krovinį nuo „durų iki durų“ pristatyti greitai ir laiku.

Kad klientas galėtų sekti savo krovinio kelionę, pilnai kontroliuojame visą pervežimo maršrutą ir kasdien suteikiame tikslią informaciją apie krovinio buvimo vietą bei tolimesnę maršruto eigą.

Transporto priemonės

Krovimo galia 20 t. (NVS šalyse)

24 t. (Europos Sąjungoje)

Tūris 92 m3
Europalečių talpa 34
Ilgis 13,62
Plotis 2,43-2,48
Aukštis 2,45-2,75
tentrne puspriekabe
Krovimo galia: 20t. (NVS šalyse)
24t. (Europos Sąjungoje)
Tūris: 120 m3
Europalečių talpa: 38
Ilgis: 7,7 + 7,8
Plotis: 2,43-2,48
Aukštis: 2,5-3
autotraukinys
Krovimo galia: 20 t. (NVS šalyse)
24 t. (Europos Sąjungoje)
Tūris: 86 m3
Europalečių talpa: 34
Ilgis: 13,62
Plotis: 2,43-2,48
Aukštis: 2,4-2,6
puspriekabe
Krovimo galia: 20 t. (NVS šalyse)
24 t. (Europos Sąjungoje)
Tūris: 86 m3
Europalečių talpa: 34
Ilgis: 13,62
Plotis: 2,43-2,48
Aukštis: 2,4-2,6
saldytuvine puspriekabe

Draudimas

Mūsų gabenami kroviniai apdrausti ekspeditoriaus civiline atsakomybe bei vežėjo CMR draudimu, esant poreikiui galime  papildomai apdrausti gabenamą turtą krovinių draudimu. Krovinių draudimas ne tik padės sumažinti verslo riziką, bet ir suteiks patikimas garantijas, kad įvykus įvykiui dėl krovinio praradimo atsiradę nuostoliai bus atlyginti.

Mes siūlome:

  • individualius draudimo sprendimus ir sąlygas, atsižvelgiant į gabenamo krovinio vertę, rūšį, įpakavimo formą, pervežimo kryptį, maršrutą, taip pat gabenimui pasirinktą transporto rūšį, perkrovimo vietas ir pervežimo intensyvumą (vienkartinis reisas, reguliarūs reisai) bei kitas rizikas;
  • krovinių draudimą, kuris galiotų vienkartiniam arba reguliariems krovinių pervežimams;
  • galimybę apdrausti krovinį pagal jo realią vertę ar netgi įskaičiavus 10 proc. krovinio transportavimo išlaidas.

Transportavimo kryptys

„RDK Solutions“  gabena ir ekspedijuoja krovinius visoje Europoje. Pagrindinės kryptys Skandinavija, Pabaltijo šalys, Rusija, Kazachstanas, Uzbekistanas ir kitos NVS šalys. Taip pat vežame krovinius iš/į  Italiją, Ispaniją, Parncūziją, Portugaliją , Lenkiją ir kitas ES šalis.

 

40%
Europa
30%
Rusija ir NVS
20%
Baltijos šalys
10%
Skandinavija
zemelapis didelis

Norite gauti pasiūlymą?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).